Z nás jeden, jeden z nás

Z nás jeden, jeden z nás

Z nás jeden, jeden z nás

Žiadne komentáre na Z nás jeden, jeden z nás

Napohľad bezvýznamné stretnutie na prechode pre chodcov spečatilo ich osud. Nela a Alex sú mŕtvi, no dostali šancu. Pre jedného. Na týždeň sa ich životy spojili, aby sa dohodli, ktorému z nich bude život prinavrátený.

Krátky hraný amatérsky film “Z nás jeden, jeden z nás” sme natáčali koncom leta 2013 v meste Kežmarok. Námetom nám bol manga komiks Half&Half, ktorý sme pretransformovali na slovenskú verziu a prispôsobili sme si ho svojim možnostiam a podmienkam. S nápadom prišla Ester Víznerová, ktorá si vo filme zahrala aj dievčenskú rolu. Na chlapčenskú rolu sme obsadili Maroša Bobulského. Kameru a strih robil Stanislav Griguš, takisto zopár vizuálnych efektov a retušovanie. So všetkým mu pomáhal Pavol Smoleň. Režisérsku stoličku mala celý čas Alžbeta Brčiaková.

znasjeden1

Po zverejnení filmu sme dosiahli nečakaný úspech, tisíc pozretí ani nie po 24 hodinách a po prvom týždni 4 tisíc pozretí a 90 zdieľaní v profiloch na Facebooku. Diváci chválili myšlienku aj prevedenie filmu, mnoho dievčat napísalo, že im na konci filmu vyšla aj slza. Neskôr, v marci 2014 sme dosiahli 15 tisíc pozretí a ponuku od televízie LUX odvysielať film.

Ohodnoťte film aj na CSFD: http://www.csfd.cz/film/363830-z-nas-jeden-jeden-z-nas

Po pozretí filmu si vychutnajte aj zostrih nepodarených záberov a niečo zo zákulisia: http://www.youtube.com/watch?v=eD664Q-dHlQ

pozrite-si-film-cinema

Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblr

Komentáre

Musíte byť prihlásenýpre komentovanie.

Späť hore