O nás

O nás

Žiadne komentáre na O nás

SG-production je nezávislé štúdio. V spolupráci s ľuďmi z rôznych oblastí informačných technológií, filmových a animátorských odvetví patria do sféry nášho záujmu: amatérske filmy, animované filmy, animácie, vizualizácie, 3D filmy, webstránky, časopisy, prezentačné materiály, grafické designy. Takisto na stránke ponúkame rôzne rady, tipy, triky, tutoriály, informácie a utility pre ostatných, ktorí sa venujú podobným oblastiam.

Náš vznik sa datuje v roku 2001, keď sme sa ako úplní začiatočníci snažili natočiť prvé vlastné filmy alebo spraviť prvú animáciu. Odvtedy sa naše rady rozšírili o mnoho členov, získali sme mnoho skúseností v daných oblastiach, čo sa nám vrátilo v podobe ocenení na rôznych súťažiach amatérskej tvorby. V súčasnosti pracujeme neustále na nejakom zaujímavom projekte, naše tempo a aj pracovné nároky sa mnohonásobne zvýšili. Keďže všetko si musíme zabezpečovať sami na vlastné náklady, práca je niekedy zložitejšia ako by sa zdalo. Nás to ale neodrádza, naopak, posúva nás to ďalej. Radi privítame akúkoľvek kritiku našich diel, pretože našim cieľom je neustále zlepšovanie a približovanie ku profesionálnej tvorbe.

Mnohí z nás už pracujú alebo pracovali v rôznych komerčných štúdiách a televíziách, avšak individuálne formou brigády alebo pracovnej zmluvy, v žiadnom prípade nie pod značkou SG-production. Kým nedosiahneme potrebné skúsenosti a nenájdeme potrebné financie, tak naše projekty budú čisto z nášho vlastného záujmu a nie na komerčné využitie. Nie sme žiadna oficiálna organizácia alebo firma, neponúkame žiadne služby, nepredávame žiadne produkty!

Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblr

Komentáre

Musíte byť prihlásenýpre komentovanie.

Späť hore